Fotoodmładzanie - zabieg laserem Fotona

Fotoodmładzanie to delikatny zabieg mający na celu regenerację skórę za pomocą światła. Przeprowadza się go z użyciem lasera Fotona Spectro SP, który emituje przefiltrowane wiązki światła posiadające szerokie spektrum. Skóra po kolei absorbuje poszczególne długości wnikające w jej coraz głębsze warstwy. W ten sposób następuje regeneracja komórek, a co za tym idzie eliminacja takich uszkodzeń, jak zmarszczki, piegi czy przebarwienia słoneczne. To sprawia, że skóra wygląda bardziej promiennie i zdrowo.

Fotoodmładzanie laserem Fotona

Laserowy zabieg fotoodmładzania - dlaczego warto

Zabieg z użyciem lasera warto przemyśleć w sytuacji, gdy na horyzoncie widnieje możliwość przeprowadzenia liftingu twarzy. Laserowe fotoodmładzanie stanowi jego nieinwazyjną, bezpieczną, a co najważniejsze - skuteczną alternatywę. Ta metoda daje naturalny efekt ujędrnienia oraz odmłodzenia. Jednak laser to nie tylko efekty wizualne - naświetlanie przede wszystkim wspiera odbudowę komórek w głębszych warstwach skóry, co sprawia, że jest ona zdrowsza. Innym atutem jest fakt, że zabieg jest zupełnie bezbolesny.

Oferta profesjonalnego kosmetologa w Kielcach - sprawdź teraz!
Klinika medycyny estetycznej - Kielce

Zabieg fotoodmładzania laserem Fotona - efekty

Efekty, które widać zaraz zakończeniu zabiegu to wyraźnie gładsza, jednolita skóra. Co ważne, w przypadku naświetlania laserem nie występuje zaczerwienienie, podrażnienie czy obrzęk, co zapewnia dodatkowy komfort klientkom, które po zabiegu mogą wrócić do swoich obowiązków. Pełny efekt pojawia się dopiero po 1-2 miesiącach. Po tym czasie można zauważyć odmłodzenie, ujędrnienie, jeszcze mocniejsze wygładzenie oraz ujednolicenie kolorytu, a także zwiększenie gęstości. Skóra wygląda na zdrowszą i wypoczętą.

Wskazania do zabiegu fotoodmładzania

Zabieg przy pomocy lasera doskonale poradzi sobie z oznakami starzenia. Z tego względu poleca się go kobietom, których skóra nabrała nieestetycznego szarego odcienia, utraciła dawną jędrność i blask, a także wygląda na zmęczoną. Naświetlanie będzie miało ogromny udział w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami czy plamkami. Światło lasera może stanowić również rozwiązanie problemu kobiet, które borykają się z rumieńcami, rozszerzonymi naczynkami, a także tzw. “pajączkami” będącymi pękniętymi żyłkami.

Fotoodmładzanie w Kielcach - cena

Cena zabiegu fotoodmładzania laserem w Instytucie Kosmetyki Emilux waha się od kilkuset do ponad tysiąca złotych. Koszt, który zapłacą nasi klienci zależą od wielkości, rodzaju i ilości naświetlanych obszarów, a także od liczby zabiegów. Jeśli osoba, która zdecydowała się na fotoodmładzanie w naszym Instytucie, wybierze pakiet trzech wizyt, otrzyma od nas nawet kilkunastoprocentową zniżkę na całość. Nie dość, że zapłaci mniej, to efekty będą bardziej spektakularne, oraz dłużej się utrzymają.