Zabiegi laserem Fotona 4D

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera to już niemal codzienność. Światło daje lepsze efekty w bezpieczniejszy sposób niż metody inwazyjne, które bezpośrednio ingerują nie tylko w tkanki docelowe, ale również sąsiadujące. Zabieg laserem Fotona 4D to 4-etapowe działanie mające na celu regenerację komórek skóry. Dzięki połączeniu dwóch długości fal - ER:Yag oraz Nd:Yag laser dociera do głębszych warstw oraz działa zarówno na melaninę w komórkach skóry, jak i hemoglobinę w naczyniach krwionośnych, poprawiając ich kondycję.

Laser Fotona 4D

Laser Fotona 4D - zastosowania

W naszym Instytucie Kosmetyki Emilux oferujemy skuteczne zabiegi poprawiające kondycję skóry przy użyciu innowacyjnego lasera Fotona 4D. Z jego pomocą znikną wszelkie niedoskonałości, zmarszczki oraz ślady wskazujące na starzenie się. Naświetlanie wykonują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy posiadający odpowiednią wiedzę na temat sprzętu, jego działania, przeciwwskazań oraz skutków występujących po zabiegu. Gwarantujemy, że wizyta w naszym Instytucie da Ci efekty, o których marzysz.

Oferta kosmetologa w Kielcach!
Depilacja laserowa i kosmetyka - Kielce

Jakie są wskazania do zabiegu laserem Fotona 4D?

Dzięki kompleksowemu działaniu lasera Fotona 4D sprawdzi się on przy wielu problemach. Z tego względu zabieg z jego wykorzystaniem dedykuje się osobom, które skarżą się na utracenie naturalnej grubości, elastyczności, jędrności oraz jednolitego kolorytu skóry spowodowane coraz wyższym wiekiem. Światło sprawdzi się również w przypadku pojawienia się zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych. Ponadto zabieg powinien pomóc osobom, które chcą się pozbyć blizn powstałych na skutek zmian trądzikowych.

Fotona 4D laser - efekty po zabiegu

Ze względu na ogromną funkcjonalność lasera Fotona 4D istnieje wiele pozytywnych efektów po zabiegu. Wśród nich można zauważyć pogrubienie skóry w miejscach, gdzie stała się ona cienka, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych bez konieczności użycia wypełniaczy, wygładzenie zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych, zwężenie porów, a przede wszystkim ujędrnienie, wygładzenie, wzrost napięcia, a także ujednolicenie kolorytu całej skóry. Dzięki temu twarz, szyja oraz dekolt wyglądają zdrowo, młodo i promiennie.

Zabieg laserem Fotona 4D - cena

W naszym Instytucie Kosmetyki Emilux oferujemy zabiegi naświetlania laserem Fotona 4D w atrakcyjnych cenach. Kwota, jaką musi zapłacić nasz klient za wykonaną usługę, zależy od okolicy, jaką kosmetolog ma do naświetlania - do wyboru oferujemy działanie w obszarze twarzy, twarzy oraz szyi lub twarzy i szyi wraz z dekoltem. Ceny zabiegów nie należą do najtańszych, jednak niesamowite efekty, jakie daje naświetlanie laserem Fotona 4D wynagradzają wydaną kwotę i dają poczucie piękna, młodości oraz zdrowia.